• Свеж
Пинк во сина градиент Рамка за сликање уметност, 18 1,5

Пинк во сина градиент Рамка за сликање уметност, 18 1,5

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : - Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Предмет : - Апстракт. Пол : - Неутрален. Стил : - современ. Боја : - Мулти-боја. Временски период : - современ. Средно : - печатено од giclee. Тип на производ : - Графичка уметност. Примарен уметнички материјал : - хартија. Големина (12 "H x 18" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (16" H x 24 "W x 1.5" D) : мали 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (30 "H x 45" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина (40 "H x 60" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Големина 30 "H x 45" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - од страна на страна : 45 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 40 "H x 60" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - страна на страна : 60 ​​". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи