• Свеж
Тагата за таблети индустрии е фраза за жалост со сила, сива форма, 36, дизајн од Дафне Полсели

Тагата за таблети индустрии е фраза за жалост со сила, сива форма, 36, дизајн од Дафне Полсели

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : тага; Пасус; Еластичност; Живот; Јачина; Вера; Суперација; Надминување; Loveубов ;. Дизајн од Дафне Полсели.

Детални спецификации

Додатоци на производи