• Свеж
Без граници на двојно ниво на здолниште на јуниори

Без граници на двојно ниво на здолниште на јуниори

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Лесно за носење и супер симпатично. Исклучете ги фармерките за удобно, лесно здолниште од без граници. Двојните нивоа детали и трим на рипчиња додаваат убав женски допир на вашата облека на денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на M. Замачкана половината. Двојно ниво со трим на шут. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Сместено здолниште на половината на јуниорите со рифли од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи