• Свеж
Чевли за платно за девојчиња за девојчиња за деца

Чевли за платно за девојчиња за девојчиња за деца

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Чевлите за чистање на девојчињата од слава на слава за деца се класичен дизајн со модерен пресврт. Овие чевли со платно имаат флексибилна, но цврста надворешна плоча на ТПР и ткаенина и прекрасен сјај акцент на горниот дел од платното што искра на сончевата светлина. Подножјето е поставено за дополнителна удобност, а единствениот е не-означување. Овие чевли со чипка се достапни во безвременска боја на тексас, која изгледа супер симпатична со широк спектар на облеки. Обидете се со овие чевли со комбинезони, фармерки или фустан за удобен ансамбл со топло време. Вашата девојка ќе го сака постепеното чувство и сјајното горно додека се шета околу игралиштето или се дружи со пријателите. Платно горниот w/ tpr+ткаенина надворешна плоча Useasoftbristlebrushstoremoveanysurfacedirtordustfromtheshoe.

Детални спецификации

Додатоци на производи