• Свеж
Плочка за плитки порцела Азул внатре внатре

Плочка за плитки порцела Азул внатре внатре

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Визуелно впечатливо и во боја и во композицијата, колекцијата на порцела е нашата најнова порцеланска плочка со мермер, која без напор ќе ја зајакне естетиката на вашиот простор на друго ниво. Достапно во формати 24x24 и 24x48, оваа егзотична селекција е идеален избор за лекување на тие зимски блуз, истовремено донесувајќи живост и воздух на софистицираност во широк спектар на поставки. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Примероците за обврзници се наменети да ви овозможат да ја видите убавината на плочката во вашата соба пред да ја нарачате по случајот . Примероците се продаваат индивидуално.

Детални спецификации

Додатоци на производи