• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Size Bluze Chiffon Bluze со Cami

Terra & Sky Women's Plus Size Size Bluze Chiffon Bluze со Cami

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Право на тренд. Симпатичниот врв на Babydoll од Terra & Sky става радосен спин на вашиот изглед. Вклучува резервоар на врвот до слој, така што сте подготвени во еден момент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Копче надолу. Вклучува слоеви за слоеви. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Бебе кукли Туника за плус големина жени од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи