• Свеж
Тинејџерски титани 3-парчиња младински пижама сет-мал

Тинејџерски титани 3-парчиња младински пижама сет-мал

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Никогаш не видел нешто слично на тоа .. како ретка детелина со четири лисја, овој сладок тинејџерски титани 3 парчиња сет за пижами е еден од еден вид. Обично, пижамите доаѓаат во комплети од 2 или 4, но овие лоши момчиња доаѓаат во сет од три! Ги добивате врвот, дното и пар кратки дно. Не е ни чудо што Робин и Beверот Момче изгледаат толку џез! Додадете ги карантинските портокалови шорцеви на Робин под удобните сини панталони и вие сте во деловен другар! Тинејџерски титани 3-парчиња младински пижама поставени мали (7-8).

Детални спецификации

Додатоци на производи