• Свеж
Мелроза Авенија ВЕГАН ВЕГАН ВЕЕДЕНЦИ СТРАНА ВЕДЕЛНА СИТЕЛАН

Мелроза Авенија ВЕГАН ВЕГАН ВЕЕДЕНЦИ СТРАНА ВЕДЕЛНА СИТЕЛАН

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Тенок ремени го потенцираат безвременскиот стил на овој клин за продолжување на нозете. Лесно перничето влошка додава утеха на оваа без напорна и разноврсна сандала. 100% вегански единечен клин сандал. Прилагодлива тока. Лента за глуждот.

Детални спецификации

Додатоци на производи