• Свеж
18oz А разновиден надгробен споменик на пена поставен во камен -боја начин за славење на декор на дворот на Ноќта на вештерките

18oz А разновиден надгробен споменик на пена поставен во камен -боја начин за славење на декор на дворот на

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Претворете го предниот двор во мртовечница! Прикажете ги во вашиот двор за да ги креирате вашите прогонети во Ноќта на вештерките со гробниците од пена 18oz 6 парчиња во камена боја на начин за славење на декор на Ноќта на вештерките. Овие гробни маркери имаат 3Д детали и реални, исушени камени завршувања. Секој е направен со здрав материјал од пена. Сите овие парчиња декор на гробни маркери имаат злобни карактеристики, како што се гаден черепи и други безвременски икони на надгробни плочи. Совршен за внатрешна или надворешна употреба, секој сет доаѓа со шест различни парчиња. Оваа комплетна поставка на гробиштата вклучува три надгробни плочи од 21 инчи, три надгробни плочи од 14 инчи и отстранливи штандови за да се олесни прикажувањето. Бидете сигурни да го проверите целиот пат да ја прославите колекцијата за Ноќта на вештерките за повеќе трикови, третмани, украси, партиски материјали и повеќе за да ја направите вашата прогонувана куќа најпопуларна на блокот. Ноќта на вештерките доаѓа, па ако сакате декор на дворот, одберете 18oz 6 компјутерски разновидни надгробни плочи од пена во камена боја начин за славење на декор за Ноќта на вештерките за да ја направите вашата куќа најпопуларна прогон во соседството денес! Начин да се прослави надгробната плоча на Ноќта на вештерките RIP 6 пакет . (3) 21 "Гробници и (3) 14" надгробни плочи . Цврста конструкција на пена . Доста е да ги создадете сите ваши домашни гробишта. Секоја надгробна плоча вклучува 2 отстранливи штандови за лесен приказ . Секој надгробен споменик е уникатен дизајн . Користете во затворено или на отворено . сет од 6 индивидуални надгробни плочи . координирајте со други украси за Ноќта на вештерките . Карактеристики на 3Д детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи