• Свеж
Атлетски дела женски атлетизми исмејувачки качулка на вратот

Атлетски дела женски атлетизми исмејувачки качулка на вратот

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оваа атлетска работа со долги ракави Худи е дизајниран за активен животен стил. Удобноста, вклопувањето и стилот на Худи ви помагаат да го достигнете највисокото ниво на достигнување во теретани и пошироко. Моделот е 5'10 '' и носи големина S. опуштено вклопување. Стил на пуловер. Исмејувачки врат. Прикачен аспиратор со влечење. 68% модал/29% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна облека Худи за жени од атлетски дела.

Детални спецификации

Додатоци на производи