• Свеж
Данскин сега е суштински џогер за женски атлетизми capri

Данскин сега е суштински џогер за женски атлетизми capri

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

Погоди на улицата или навивам дома во овие разноврсни џогери. Суштинскиот џогер на Атлетизмот на Данскин сега има повлекување на влечење за прилагодливо вклопување, зашилена силуета, стилски ребрести трим и се направени од улта мекиот француски Тери. Влечење на половината. Трим на ребра. Prontебови од предни лизгања. 22 "Inseam. Tapered силуета.

Детални спецификации

Додатоци на производи