• Свеж
Трговска марка ликовна уметност крем забележан тигарвинг платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност крем забележан тигарвинг платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче, изработено, има пеперутка на мал цвет. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи