• Свеж
Солидна маица на девојчињата Гаранималс со кратки ракави, големини 0 3М-24м

Солидна маица на девојчињата Гаранималс со кратки ракави, големини 0 3М-24м

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Одржувајќи го основно, но симпатично со цврстата мета на Garanimals со кратки ракави. Изработена од мека, памучна мешавина, оваа мета прави идеален слој за да помогне да ја задржи топло и удобно или да изгледа супер симпатично самостојно. Екипаж со акцент на лак. Кратки ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals цврста маица со кратки ракави за девојче.

Детални спецификации

Додатоци на производи