• Свеж
Можете ли да замислите како го лежи светло

Можете ли да замислите како го лежи светло

DEN 332.64

Од стока
Во магацинот

Претставувајќи го Стрингин '! Создадете и играјте со најубавите, хипнотички светлосни илузии што некогаш сте ги виделе. Нема погрешен или правилен начин да го направите тоа - само започнете со тоа! Оптичките илузии се воодушевувачки, со неверојатно живописни бои и форми во вкупната 3-Д реалност. Има 2 режими - интерактивни и демо. Интерактивниот режим ви овозможува да креирате и играте со различни бои и движења на жици кои ги контролираат магичните илузии. Демо режим го прави сето тоа за вас; Седнете и уживајте во шоуто. Бара 4 батерии АА (не се вклучени).

Детални спецификации

Додатоци на производи