• Свеж
Халмарк Дизни Замрзнат Олаф со Божиќниот украс на starвездите

Халмарк Дизни Замрзнат Олаф со Божиќниот украс на starвездите

DEN 151.68

Од стока
Во магацинот

Сезона е да се слави! Загрејте го срцето и додадете ги на вашите семејни традиции кога ја украсувате новогодишната елка со овој украс на Олаф што држи блескава starвезда. Снежниот човек на саканиот "Замрзнат " има празнично прашина на сјајот. Загрејте го срцето и додадете ги на вашите семејни традиции кога ќе го прикажете овој сјаен Божиќен украс на саканиот снежен човек Олаф, држејќи блескава starвезда . Направено од смола, овој белег на украсот мери 1,75 x 4 x 1,5 инчи . совршен подарок за fansубителите на хит Дизни Филм „Замрзнат“, празникот специјален “Олаф Замрзната авантура“ и Олаф Снежен човек. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите . Секоја набавка вклучува еден украс за елка без олово, спакуван во кутија подготвена за подароци.

Детални спецификации

Додатоци на производи