• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 959.20

Од стока
Во магацинот

Дизајн на знаме на Порто Рикан. Направено од дрво. Природно изработен и здрав дизајн. 2 парчиња малтер и сет на толбови. Лесен за употреба и рачка. Совршен за служење на гости. Едноставен и автентичен традиционален дизајн. Смачкајќи свежи зачини и билки. Кокина Криола.

Детални спецификации

Додатоци на производи