• Свеж
Justice Girls Packable Zip Pullover Hooded Windbreaker јакна со торбичка за ранец, големини 5-18

Justice Girls Packable Zip Pullover Hooded Windbreaker јакна со торбичка за ранец, големини 5-18

DEN 427.04

Од стока
Во магацинот

Кул, удобна надворешна облека од правда… акцент на кул. Исклучете ја јакна за ветерници за вашата девојка со дизајн со капи за дополнително покритие. Оваа правда јакна е исто така истакната со преклопна, пакувачка дизајн и поштенска торбичка за да се задржи при рака кога ќе се намалат температурите. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер со затворање од 1/4-зип. Ракави : Долго. Карактеристики : се преклопува во торбичка за ранец. Јакна за ветерници од четвртина-зип-зип од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи