• Свеж
Шик дома Аурора 7-парчиња го разоткриеше утешен сет, крал, бел

Шик дома Аурора 7-парчиња го разоткриеше утешен сет, крал, бел

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој современ утешител се одликува со модерен шарен, разоткриен дизајн на шема. Вклучени се супер меки микрофибер листови и координирани шами за перници за дизајн за да се заврши изгледот . • Вклучува : 1 утеха, 2 шами, 1 рамен лист, 1 поставен лист, 2 случаи со перници. • Боја на предметот : Бела. • Материјал : микрофибер. • Инструкции за нега : Машината што ја мие луксузен супер мек кадифен микрофибер - Утешителот е направен со врвен микрофибер со четкан со памук со квалитет на памук за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно хипоалергично полнење - овој шик домашен утешител е полн со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. Стил и удобност - Нашиот утешител на мода напред поставува стил и функција мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобно постелнина. Современ дизајн - Моден напред Шајт, разумен дизајн со детали за завојување - координирани координирани перници за дизајн го комплетираат изгледот. Направено со вас на ум - секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и доаѓа со утешител на големината на кралот, сет на листови, перници и координирани шами за перници.

Детални спецификации

Додатоци на производи