• Свеж
Chantelle Classeенски широка ширина Класичен елегантен трендовски удобност за удобност пумпа за фустани злато 12

Chantelle Classeенски широка ширина Класичен елегантен трендовски удобност за удобност пумпа за фустани злато

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Пумпите за ширина на ширина на ширина на ширина на ширина, мора да има за секоја гардероба. Овие дами 2 "Чевли со средна потпетица имаат дизајниран горен со перничена манџа која изгледа извонредно и дава утеха во текот на денот. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни гумени материјали за максимален зафат на површината за да даде поддршка кога ќе убиете кој било поглед со лизгање Во овие чевли. и приоритетна испорака на сите производи. Глобус. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, перцер, нејасна и цвеќиња) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Синтетички. 2 "средна потпетица. Дизајнирана горната. Публиката за усогласеност. Гума ѓон.

Детални спецификации

Додатоци на производи