• Свеж
Garanimals бебе момче со долги ракави графички каросерии и џогери, сет на облека

Garanimals бебе момче со долги ракави графички каросерии и џогери, сет на облека

DEN 322.56

Од стока
Во магацинот

Купете ги нашите основни комбинации за сет за вашето момче од Гаранималс! Овие пакувања од 2 парчиња се мешаат и се совпаѓаат со другите стилови на garanimals за да направат лесна есенска гардероба. Пронајдете каросерии, забавни графики, пријатни плетења, симпатични панталони, комплети за облека, кутии за подароци и многу повеќе во нашата есенска колекција. Garanimals за Baby Boy е достапен во големини од 0-3 милиони до 24 милиони исклучиво во продавниците и. Сет на облека за бебе Гаранималс 2 парчиња. Сет на графички каросерии со долги ракави со долги ракави и џогерс. Тело на овесна каша : 60% памук, 40% поли. Сите други телесни тела во боја (покрај овесна каша) : 100% памук. Црно, сино, зелено камо, морнарички џогери : 60% памук, 40% поли. Греј Хедер, бел Хедер џогери : 60% памук, 40% поли. Бодисит : Ткаенина од Jerseyерси. Јогерс : Француска Тери ткаенина. Достапно во големини од 0-3м до 24м. Измешајте и совпаѓајте со други облеки на Garanimals за лесна есенска гардероба.

Детални спецификации

Додатоци на производи