• Свеж
Рамки за слики со злато на заливот Икона, рамки за таблети PK, Regence TableTop

Рамки за слики со злато на заливот Икона, рамки за таблети PK, Regence TableTop

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Вклучува : Три 4 на 6 инчи (10,16 см x 15,24 см) рамки со висечки куки и ладилници за килограми : 4 "x 6 " Фотографии или слики : Металик сјај за : Дома или канцеларија Gallery Versatile : Покажува хоризонтално или вертикално, таблета или wallид Монт импресионирајте ги вашите гости со колекцијата „Икона Беј Регенс“! Драматичниот стил на оваа рамка се меша со најразлични дизајни како што се француски, гроздобер, традиционален или глам. Овие рамки се конструирани од смола од ПС која е трајна, лесна и отпорна на влага. Тие обезбедуваат гламурозен изглед на секој декор на просторијата. Нашето HD стакло е отпорен на сјај што овозможува појасно да се прикажат вашите слики. Рамките имаат килограм и виси хардвер на задниот дел што ви дава опции за ориентација за да ги покажете вашите слики. Можете да ги претставите на вашата работна маса или на wallид или хоризонтално или вертикално. Овие рамки прават убави подароци за да им ги претстават на роднините, пријателите или соработниците! Icona Bay 4x6 Gold Picture Frame, француски стил, 3 пакет, колекција на Regence. Icona Bay 4x6 Gold Picture Frame, француски стил, 3 пакет, колекција на Regence. Драматично елегантен дизајн на рамки. Вистинска стакло отпорна на сјај. Рамките создадени да траат сè додека вашите спомени.

Детални спецификации

Додатоци на производи