• Свеж
Фабрика за миленичиња 3 Rawhide мини коски завиткани со пилешко месо

Фабрика за миленичиња 3 Rawhide мини коски завиткани со пилешко месо

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Овие обвивки за комбо -фабрики за миленичиња се рачно изработени со употреба на традиционално скривање на говедско месо и вистинско пилешко месо. Тие се комбинираат во различни мода што ќе го задржат интересот на вашето кучешки и ќе обезбедат вкусно, забавно искуство за џвакање. Големината со 3 "се појавуваат многу за вашето домашно милениче да уживаат. Овие коски од суровини се достапни во пакет од седум, обезбедувајќи многу за лекување . Тие се наменети да ги консумираат кучето за возрасни. Завршувањата можат да направат внимателен третман за добро однесување или како закуска во секое време. Тие не ги заменуваат оброците. Бидете сигурни дека ќе изберете големина што е доволно голема за вашето кученце да работи. Целото џвакање на закуска исто така треба да биде надгледувано за оптимална безбедност. Закуските се лесни за складирање кога не се во употреба, за да можете да чувате додатоци на рака за специјални моменти со вашето куче. 7-пакет, 3 "суровини мини коски завиткани со пилешко месо : Комбо -обвивките за миленичиња се рачно изработени со употреба на традиционално скривање на говедско месо и вистинско пилешко месо. Достапно во 7-пакет. Суровини коски наменети да ги консумираат возрасни кучиња. Големина : 3 ". Доаѓа во пакет што може да се реализира.

Детални спецификации

Додатоци на производи