• Свеж
Време на празник Божиќ декор 26 Плескав бурлап со скулптура со верверица од кора

Време на празник Божиќ декор 26 Плескав бурлап со скулптура со верверица од кора

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Овој декор на отворено ќе направи совршено празнично парче за вашиот двор овој Божиќ. Време на одмор 26 "Плескав бурлап со скулптура на верверица од кора : Божиќ на отворено. Големина на производот : 26 ". Анимирани : Бр.

Детални спецификации

Додатоци на производи