• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Три коњи, 1912 Метирана врамена уметност од Франц Марк, Рамка од Вуд

Трговска марка ликовна уметност Три коњи, 1912 Метирана врамена уметност од Франц Марк, Рамка од Вуд

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, скоро разликуваат од оригиналот. Франц Марк. 16 "x 20". Платно и дрво. Matted Rramed Art. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Детални спецификации

Додатоци на производи