• Свеж
Играта за визионерски отпечатоци преку печатење “, гејмер wallидна уметност - сив меч, модерен современ постер печатење

Играта за визионерски отпечатоци преку печатење “, гејмер wallидна уметност - сив меч, модерен современ постер

DEN 1165.44

Од стока
Во магацинот

Додадете малку глам на вашите wallsидови со оваа игра за визионерски отпечатоци преку печатење 'Gamer Wall Art - Сив меч модерна современа постер печатење, 13x19 инчи. Премиум оригинални уметнички дела отпечатени на висококвалитетна хартија за залихи. Професионално печатено со рака со употреба на ултра-премиум квалитетни мастила за висока дефиниција и живописни бои. Рамка не е вклучена. Изберете свој стил, постер одговара на која било рамка од 13 ”x19” (33x49 cm). Печатењето се испорачува со помош на дополнителен ригиден не-прицврстувач за хартија од картон, совршен за дневна соба, бања, трпезарија или спална соба, нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со меур со тежок меур Завиткајте, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој народ и портрети уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашни декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка.

Детални спецификации

Додатоци на производи