• Свеж
Девет.елегични женски обични долги ракави со тркалезен врат изјава за џемпер на пулвер

Девет.елегични женски обични долги ракави со тркалезен врат изјава за џемпер на пулвер

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Сè друго освен основно, овој девет. Врвот на мешани медиуми има вистинска количина на женски детали за да го надмине вашиот секојдневен стил. Изработена во плетена ткаенина со цврст тон, овој женски врвен екипаж е дизајниран со тонски ракави од чипка за ветровито додавање на вашата гардероба. Носете го со што било - фармерки или панталони, за разноврсен, удобен изглед. Исклучиво на. Материјал : тело : 69% полиестер/27% рајон/4% спандекс; Ракави : 94% полиестер/6 спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги раглански ракави со детали за чипка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетенка каросерија; Цврст тон. Mixенски мешани медиуми на врвот од девет.

Детални спецификации

Додатоци на производи