• Свеж
Швајцарски технолошки девојки плете перуан

Швајцарски технолошки девојки плете перуан

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Швајцарската технологија ги комбинира разиграните IKAT Design Kids Love и родителите за заштита од ладно време обожаваат. Оваа симпатична капа за трапер во перуанскиот стил ќе направи одличен додаток на гардеробата на вашето мало девојче. Шапка за трапер е крст помеѓу капачето на грав и ушите, комбинирани за да ви даде една единица за да направите две работи; Заштитете ја главата и ушите од елементите. Оваа капа е направена од 100% акрилик внатре и надвор. Внатрешноста е наредена со мека ткаенина од руно, која има технологија за изолација од M80 и мозочна технологија за да ја задржи главата топла и сува. Таа ќе изгледа одлично во кул моделот на фер остров и ќе се спари одлично со нејзината друга опрема за ладно време. Достапно во разновидни бои. Швајцарски технолошки девојки плетени фер остров Перуан : 100% акрилик. Шапка за трапер. Водоотпорен . M80 Thinsulate изолација. Технологија за крик на Moister. Целосно наредени. Ушни клапи. Една големина најмногу одговара. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво, не се исуши.

Детални спецификации

Додатоци на производи