• Свеж
Трговска марка уметност типографија врамена уметничка принт

Трговска марка уметност типографија врамена уметничка принт

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Од моментот кога ја собрав мојата прва камера, морав да поттикнам пламен што продолжува да предизвикува креативно фотографирање, алтернативно печатење, мешани медиумски процеси и современа уметност. Со силна образовна позадина во фотографијата и ликовната уметност, мојата страст продолжува да расте. Мојата инспирација и желба за фотографија ме поврзаа со уметноста на начин што не може да се објасни со зборови. Можам да им покажам на другите само преку леќите на мојата камера како гледам и чувствувам за светот во кој живеам денес. Внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум и платно, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години. Списание за светло кутија „Писмо h“ црна измешана уметничка уметничка уметност : списание за светло кутија. Тема : Типографија. Стил : Современ и современ. Тип на производ : Црна рамка, црна матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело ја карактеризира буквата „ч“ во центарот на декоративна рамка.

Детални спецификации

Додатоци на производи