• Свеж
Време и време женски и плус превртување палто со аспиратор

Време и време женски и плус превртување палто со аспиратор

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Останувајќи тостично и изгледа добро. Времето и палтото на TRU ја балансираат потребата за разумен слој со желба да останат стилски. Дизајнирано во пријатна ткаенина од волна од волна, ова палто со пократка должина има класично затворање на преполнување, комплетно со кожни закрпи и аспиратор за дополнителна заштита. Овој палто лесно се лизга во ротацијата на надворешната облека. Исклучиво на. Материјал : школка и постава : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови на колковите. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предните преноси со кожни закрпи. Ракави : Долго. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Плет на центарот на грбот; Фаукс волна ткаенина. Вклучете го палтото за жените од време и TRU.

Детални спецификации

Додатоци на производи