• Свеж
Атлетски работи женски основен резервоар за активен тркач

Атлетски работи женски основен резервоар за активен тркач

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Athertic Works Women's Core Active Active Racerback резервоарот е главен дел во гардеробата на која било жена. Со едноставен, но разноврсен стајлинг, овие се одлични за носење во теретана, трчање работи или дури и за слој за секојдневно носење. Тужената ткаенина е направена од мек, рециклиран полиестер со вграден спандекс за поголема слобода на движење во која било активност и ткаенината за влага ќе ве одржува суви и удобни во текот на целиот ден. Со забавни бои за пролет, овие ќе бидат вашите нови врвови на резервоарот "Go-to ". Исто така, достапно на Интернет во 2-пакувања, 3 пакувања и 5 пакувања. Атлетски работи Core Core Active Racerback Tank : 94% рециклиран поли/ 6% го тужеа Jerseyерси Спандекс. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Ракербек. Удобност без ознаки. Технологија за влага за губење на влага. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи