• Свеж
Партиски капа на Р. Гибсон, Божиќна тема, забави, круни, 8 пакувања

Партиски капа на Р. Гибсон, Божиќна тема, забави, круни, 8 пакувања

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

C.R. Gibson Party Hack Pack може да се облече во секоја пригода со овие забавни капи и круни за забави за хартија! Совршено за роденденски забави, овој сет за снабдување со забава вклучува (4) црвени врвни капи и (4) златни круни со мека низа приврзаност, така што тие ќе останат ставени додека се забавувате цела ноќ! C.R. Gibson Party Hat Pack. Вклучува (4) партиски капи (4) круни. Овој од еден вид сет вклучува 4 црвени топки со метални златни акценти и 4 светли златни круни. Овие симпатични златни и црвени капи се совршен додаток за славење на роденденот на која било возраст!.

Детални спецификации

Додатоци на производи