• Свеж
Еделман 6182R Нова пумпа за управување со електрична енергија W резервоар

Еделман 6182R Нова пумпа за управување со електрична енергија W резервоар

DEN 1023.84

Од стока
Во магацинот

Нашите нови пумпи за управување со електрична енергија Еделман е резултат на спарување на современиот инженеринг со висококвалитетни материјали. Со вклучување на веќе прикажани делови од компонентите како макари, резервоари и цевки каде што е применливо, нашата цел е да ја направиме денешната замена поефикасна и утрешната замена непотребна. Секоја единица има уникатен назначен број на нумерички средства (ДНК) трајно гравиран од делот и соодветна индивидуална тест извештај, обезбедувајќи високи стандарди за издржливост и перформанси. Поддржано од нашата гаранција од 100 години/1.000.000 милји и 100+ години искуство на Еделман во автомобилската индустрија, Еделман Елита е вкупното решение за вашите потреби за управување со електрична енергија. Еделман 6182 R нова пумпа за управување со електрична енергија w/резервоар.

Детални спецификации

Додатоци на производи