• Свеж
Чудата на женските везени разговорни станови

Чудата на женските везени разговорни станови

DEN 615.36

Од стока
Во магацинот

Пчела воодушевена. Овие станови на C. Чудо се одликуваат со забавно вез и трим на златен тон за чуден допир на секојдневните облеки. Заврши со перниче со нозе за голема удобност. Материјал : Рачно изработено платно горе; гума ѓон. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стајлинг на лизгање. Карактеристики на удобност : Лесно перниче со нозе. В. чудо извезени станови за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи