• Свеж
Викторија К женски фау велур со вратоврска и златен украс за украсување балерина станови

Викторија К женски фау велур со вратоврска и златен украс за украсување балерина станови

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Пар на станови на Викторија К со материјал од велур, вратоврска на глуждот и украс на злато во предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови на Викторија К. Материјал со велур. Врза на глуждот и златен украс. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи