• Свеж
Тоскана од лесна улица Друсила италијански клинови сандали

Тоскана од лесна улица Друсила италијански клинови сандали

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Рафинирано и карактеристично, Друсилата од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за убав италијански дизајн и занаетчиство. Дво-опсегот на Крис Крос Горниот дел има украс што ќе додаде суптилен тресок на вашата облека. Современиот црн клин е екстремно лесен и е подложен за удобност. Клин на лесна единица. Свежа италијанска украс. Наменето и за мода и за удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи