• Свеж
Подготвен PAC Bistro Picker Queso Fresco Sail Bowl со облекување авокадо, 6. Oz Bowl, свежо

Подготвен PAC Bistro Picker Queso Fresco Sail Bowl со облекување авокадо, 6. Oz Bowl, свежо

DEN 63.68

Од стока
Во магацинот

Уживајте во освежувачкиот вкус на подготвениот PAC Bistro Picker Queso Fresco Salab Cowl со облекување авокадо. Оваа салата за вода што се наоѓа во уста е направена со романска зелена салата, скара чили варско зачинето бело месо пилешко, фреско сирење, црно грав, оган печено пченка и три-обоени тортилја ленти со кремасто облекување авокадо. Getе добиете рафал со вкус во секој залак на оваа вкусна салата. Погодното пакување вклучува сè што ви треба за да уживате во овој сад за салата. Совршено за брз ручек или вечера, оваа салата е сигурна дека ќе ве задржи енергични во текот на денот. Без разлика дали сакате опција за здрав оброк или го сакате вкусот на Tex-Mex, подготвениот PAC Bistro Picker Queso Fresco Sail Bowl со авокадо облекување е соодветно за вас. Подготвен PAC Bistro Chicken Queso Fresco Salab Bowl со кремасто облекување авокадо, 6,5 мл. (184 G). Направено со зелена зелена салата, скара чили вар зачинето бело месо пилешко месо, фреско сирење, црно грав, оган печено пченка и три-обоени тортилја ленти со кремасто облекување од авокадо. Вклучува сè што ви треба за да уживате во подготвениот оброк!. Одлично за лесен ручек или вечера. Пакетот за печат на свеж воздух дозволува зеленчук да дише. Направено со свеж и здрав зеленчук. Чувајте во фрижидер. Поделените состојки ви овозможуваат да додадете онолку или колку што сакате. 320 калории. 11g протеини.

Детални спецификации

Додатоци на производи