• Свеж
Без граници на јуниори со два пати поштеда на поло маица

Без граници на јуниори со два пати поштеда на поло маица

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Симпатична кошула или парче слоеви, изборот е ваш без зипска кошула за граници. Ова свежо преземање на класичен стил додава модерна талент на сè што го спарувате од фармерки до панталони. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опремено. Деколте : Поло јака. Затворање : двонасочен поштенски преден дел. Ракави : Долги. Ocketsебови : Ништо. Карактеристики : Ребебна текстура. Пол-маица од зип од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи