• Свеж
Jellifish Детска момчиња печати сет за спиење со 2 парчиња

Jellifish Детска момчиња печати сет за спиење со 2 парчиња

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овие комплети за спиење со 2 парчиња за спиење доаѓаат во забавни разнобојни отпечатоци. Координативните врвни и панталони се полиестерски дрес од кои 30% е рециклиран полиестер. Совршено за спиење, или само поминување на време дома. Лесна грижа, машинско миење. Modsелифиш Детска момчиња отпечатија сет за спиење со 2 парчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи