• Свеж
Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - црна

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - црна

DEN 214.88

Од стока
Во магацинот

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни шарми 7,75 инчи заменливи реверзибилни тркалезни кабелски почетни нараквици со розова кутија - црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи