• Свеж
Wallид поставен дрвен складиште за куки за складирање, треп, палто за пешкир за дневна соба во ходникот за бања, куки

Wallид поставен дрвен складиште за куки за складирање, треп, палто за пешкир за дневна соба во ходникот за

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Бамбус дрво се користи во wallидната полица, која е ретро и едноставна, здрава и еколошка, ве враќа во природата. Лесно да се инсталирате, според цртежите за инсталација, можете лесно да ја закачите решетката за складирање на идот, Убава и практична. Wallична поставена плоча е густа, метална кука, цврста и издржлива, силен капацитет на лежиште, има 4 куки или 5 куки по избор. Во кујната, може да се користи за да се постават шишиња за зачини и кука за да висат прибор за прибор, да се збогуваме со хаос. Во бањата, ставете ги тоалетите на полицата, како што се шампон, балсам, гел за туширање, итн., И закачете пешкир под неа. Спецификација : Материјал : Бамбус дрвена + легура на цинк.Којор : Боја на дрво. : 2-3kg/kook.installation : Инсталација за дупчење.4 Големина на кука : 61x12x18cm.5 Големина на куката : 74x12x18cm.note : Може да има малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да биде мала грешки како резултат на различно мерење на рацете Вклучен пакет : тип 1 : 4 x табла.4 x фиксна завртка.2 x завртка за експанзија.4 x кука.type 2 : 4 x табла.4 x фиксна завртка.2 x завртка за експанзија.5 x кука. Wallид поставен дрвен складиште за куки за кука за трем, палто за пешкир за дневна соба за ходник, 5 куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи