• Свеж
Исечен измешан резервоар на Маден Nycуниорс на јуниори со раб

Исечен измешан резервоар на Маден Nycуниорс на јуниори со раб

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Пронајдовте совршен врв за овој летен фестивал кој исто така може да се удвои за да се спушти покрај базенот. Исечениот мешан резервоар на Мадден Cујорк, на врвот на капчињата со капчиња со отворено и раб, обезбедува многу разноврсност и текстура на секојдневните искинати фармерки и шорцеви. Носете со шорцеви што одговараат или омилениот пар тексас на Мадден Cујорк. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Отворен бод со капчиња; копчето предно; исечен; Фринг Тасел трим. Манден NYујорк, капчиња за култури за култури за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи