• Свеж
Fireside од Dearfoams женски оригинални влечки за затнување

Fireside од Dearfoams женски оригинални влечки за затнување

DEN 256.00

Од стока
Во магацинот

Луксуз за секого. Тоа е инспирација зад нашата колекција Fireside : висококвалитетни, достапни папучи направени со 100% австралиска обвивка за овци. Дизајните за влага, кои регулираат со температурата ги дефинираат овие влечки отпорни на вода; Целокупната удобност е само еден чекор. Supersoft амортизирање ги лулка нозете заедно со пар издржливи внатрешни/надворешни надворешни страни, кои ветуваат наметливоста! Силуетата за затнување е класика со причина, но мислиме дека можеби ви се допаѓа ова ажурирање. Занаетчиска занаетчија на Dear Foams заедно со класична силуета за затнување и безвременски дизајн . Близнак од австралиска овца од овци горе со пријатна нож за нозе . Природно удобната обвивка за стрижење обезбедува влага за влага и ја регулира температурата за крајна удобност . трајна надворешна страна на ЕВА за внатрешна/надворешна употреба понудена во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба на отворено, понудено во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна употреба во средна и употреба во средна и употреба на отворено, понудено во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна и употреба во средна употреба во средна и употреба во средна и употреба на отворено широки ширини.

Детални спецификации

Додатоци на производи