• Свеж
Виктор 71-53483- Се вклопува Изберете: 2001- Хјундаи Санта Фе, 1999- Хјундаи Соната

Виктор 71-53483- Се вклопува Изберете: 2001- Хјундаи Санта Фе, 1999- Хјундаи Соната

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Издржливоста на суровите околини, додека запечатува гориво, воздух, течноста за ладење и маслото, е предизвикувачка задача за дихтунзи за внесување на повеќекратни заптивки. Покриеноста на производот на Виктор Рајнц вклучува дихтунзи на горниот колектор (Пленум), заптивки со пониски внес и дополнителни дихтунзи и заптивки по потреба. Инженерите на Виктор Рајнц избираат од најширокиот спектар на материјали и конструкции на дихтунзи и го избираат најдобриот дизајн за специфичниот мотор, без разлика дали е увоз, домашно, тешко леано железо или лесен алуминиум. Виктор 71-53483-00 одговара на Изберете : 2001-2006 Hyundai Santa Fe 1999-2005 Hyundai Sonata 2003-2006 Mitsubishi Lancer 2001-2006 Kia Optima и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи