• Свеж
Цврста инспиративна манжетна од не'рѓосувачки челик со розова кутија

Цврста инспиративна манжетна од не'рѓосувачки челик со розова кутија

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Цврст не'рѓосувачки челик 5мм инспиративна манжетна од розова кутија 5mm2019believeinsomethingblk (увезени материјали) Цврст нерѓосувачки челик удобност се вклопуваат хипоалергичен цврст не'рѓосувачки челик 5мм инспиративна манжетна со розова кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи