• Свеж
Се прашувам на нација момчиња со копче за бејзбол капа

Се прашувам на нација момчиња со копче за бејзбол капа

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Облекајте го за неговите авантури на отворено со оваа бејзбол капа од Wonder Nation. Табулаторот за назад и прилагодливо ќе му помогне да го задржи удобно без разлика дали тој пешачи, кампува или само го погоди игралиштето. Игличките што се отстранливи додаваат стил и допир на забава на неговиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 55% полиестер/45% памук. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Табулаторот за прилагодување на грбот. Карактеристики : назад назад; Отстранливи иглички за копче. Момчиња копче за бејзбол капа од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи