• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Skinny Flyss

Terra & Sky Women's Plus Size Skinny Flyss

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Зависни, динамични и предодредени да бидат омилени, Тера 32,5 "Инемам. Затворање : копче и поштенски мува. Џебови : стил од 5 џеб. Карактеристики : Мека ткаенина за истегнување. Плус големина слаби фармерки за жени од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи