• Свеж
Падили на Дизни Емоџи Мики Маус до 13 кадифен

Падили на Дизни Емоџи Мики Маус до 13 кадифен

DEN 160.00

Од стока
Во магацинот

Магијата на Дизни и Пиксар се комбинира со современиот израз на емоции во Дизни Емоџи Блиц, игра за мобилни уреди каде играчите можат да соберат и да играат со стотици емоции на Дизни и Пиксар. Сега можете да ги донесете овие иконични ликови на Дизни и Пиксар директно во вашиот дом со симпатична плишана „Дизни“ Блиц Блиц! Секој лудо кадифен карактер е направен со забавни стилизирани детали и супер меки луксузни ткаенини. Соберете ги сите за крајно искуство на Disney Emoji Blitz! Секој лик се продава одделно. Возраст 3+. • Донесете иконични ликови на Дизни и Пиксар директно во вашиот дом со симпатична плишана плима за емоции на Дизни! • Направено со супер меки и гушкави ткаенини. • Секој лик е направен со забавни стилизирани детали. • Совршен за собирање! • Секој лик се продава одделно. • Возраст 3+.

Детални спецификации

Додатоци на производи