• Свеж
Роторот на дискот на сопирачките компатибилен со задниот, левиот возач или десниот патник 2004-2008

Роторот на дискот на сопирачките компатибилен со задниот, левиот возач или десниот патник 2004-2008

DEN 443.84

Од стока
Во магацинот

Ние сме динамична група на професионалци управувана од мисија да направиме несреќа со велосипедизам бесплатно. Развојот и комерцијализацијата на нашата технологија за сопирање на сопирачката беше инспирирана од дедото на нашиот основач, кој му го скрши вратот, откако ја надмина предната сопирачка во стоп за паника и прелистувајќи ги лентите. Surestop е систем на сопирање за велосипеди што спречува вообичаени несреќи со рачка со глава. Ние се здружуваме со велосипедски компании ширум светот за да го направиме сопирањето безбедно, паметно и едноставно. РОТОР РОТОР ЗА ДИСКИОТ ЗА СОВЕТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА ДИСКИОТ ЗА РАБОТНИК ЗА АКУРА ТЛ, лев возач или десен патник 2004-2008 го заменува бројот на ОЕ : 42510 SCVA00. Број на размена на дел : 12040061,42510 SCVA00. Машински и завршени за мазна, трајна моќност. Внимателно изработено до правилен опсег за да се спречи Wobbling . Стилизиран финиш нуди мазна, реактивна контрола на сопирањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи