• Свеж
Чудо нација момчиња долна облека меки памучни боксери, 10-пакувања, големини S-XXL & Husky

Чудо нација момчиња долна облека меки памучни боксери, 10-пакувања, големини S-XXL & Husky

DEN 224.00

Од стока
Во магацинот

Подгответе го за денот во лесна удобност и стил со овие брифинзи за боксери на нација. Овој удобен 10-пакет нуди асортиман на кул бои и отпечатоци, додавајќи забавен допир на неговите секојдневни најважни работи. Изработена во мека памучна ткаенина со еластичен дизајн на половината и дизајн без ознаки, тие ќе го имаат подготвен да ги запознае своите дневни авантуристички глави. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 10 пара брифи за боксери. Затворање : Повлечете со еластична половината. Карактеристики : Бесплатен дизајн на ознаки; контрастна трим; отпечатоци и цврсти материи. Момци со 10-пакувања боксери брифираат од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи