• Свеж
Rico Industries MLB Auto Value Pack, Cardinals St. Louis

Rico Industries MLB Auto Value Pack, Cardinals St. Louis

DEN 2878.40

Од стока
Во магацинот

Покажете го вашиот тимски дух со пакетот Rico Industries MLB Auto Value. Оваа комбинација на авто -додатоци ќе ве издвои од другите fansубители на спортот. Rico Industries MLB Auto Value Pack, Сент Луис кардинали : Одличен подарок за fansубителите на спортот. Вклучува метална автоматска ознака, пластична автоматска рамка и мало статичко припивање. Авто -ознаката е врежана со тимско лого. Рамката ги зголеми буквите и логото на тимот. Статичкото држење е лесно да се отстрани од прозорците. Мерки за статичко држење : 3,5 "x 4,5".

Детални спецификации

Додатоци на производи